SKORZYSTAJ Z RABATU - 10 ZŁ NA KOSZULKI I DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATU INPOST OD 149 ZŁ

Biżuteria Słowiańska 15 products.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Biżuteria słowiańska – piękno inspirowane przeszłością

Biżuteria słowiańska narodziła się z myślą o osobach nietuzinkowych, które nie podążają ślepo za modą, lecz kroczą własnymi drogami. Nie dla nich popularna biżuteria z sieciowych sklepów jubilerskich. Jeśli i Ty jesteś osobą odrzucającą utarte schematy, jeśli przy tym pasjonujesz się historią Słowian – słowiańska biżuteria jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Finezyjne kształty i wysoka jakość

Szlachetne kruszce, bogate ornamenty, stylistyka inspirowana dawnym rzemiosłem – wszystko to składa się na zjawisko, jakim jest biżuteria słowiańska. Sklep Słowiański Bestiariusz z pietyzmem włącza do asortymentu jej kolejne egzemplarze. Wszystkie poddawane są wnikliwej ocenie, bo chcemy oddać do Twoich rąk jedynie produkty spełniające najwyższe normy estetyczne oraz jakościowe. Dlatego dbamy o to, aby nawet najskromniejsze słowiańskie wisiorki były wyjątkowe.

Czym inspirowana jest biżuteria słowiańska?

Historia Słowian to bogactwo kultury, sztuki i mitologii. O niektórych aspektach przeszłości naszych przodków wiemy więcej, o niektórych mniej. Słowiańska biżuteria dostępna w naszym sklepie jest tworzona przez artystów inspirujących się zarówno cennymi znaleziskami archeologicznymi, jak i wiadomościami dotyczącymi słowiańskiego panteonu i wierzeń.

Jakie rodzaje biżuterii znajdziesz w sklepie Słowiański Bestiariusz?

Dzięki pracy rąk utalentowanych twórców, do naszego sklepu trafiają różnorodne, a zawsze unikalne egzemplarze biżuterii. Znajdziesz wśród nich słowiańskie naszyjniki inspirowane symbolami takich bogów jak Weles, Perun, czy Mokosz. Również boskie atrybuty znalazły swoje miejsce w kolekcji – godne uwagi są na przykład wykonane w srebrze wisiorki słowiańskie z toporem Peruna. W asortymencie naszego sklepu znajduje się głównie biżuteria uniwersalna, mogąca być z powodzeniem noszona zarówno przez panów, jak i panie. Bywają jednak motywy w wyraźny sposób powiązane z płcią, czego doskonałym przykładem jest naszyjnik słowiański wykorzystujący symbol kobiecości, jakim jest Lunula. Niezależnie od tego, czego szukasz w naszym sklepie, z pewnością będziesz pozytywnie zaskoczony rozmaitością form i wzorów, jaki prezentuje sobą biżuteria słowiańska.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: