SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ

Koszulki Słowiańskie 108 products.

Pokazano 1-39 z 108 pozycji

Aktywne filtry

Koszulki słowiańskie, które wyróżnią Cię z tłumu

Podstawowym elementem garderoby, po który sięga się o każdej porze roku, są koszulki. Ich trafny wybór nie tylko zapewnia komfort noszenia, ale również poprawia samopoczucie. Koszulki mogą stanowić wyraz zainteresowań, a nawet poglądów noszącej je osoby. Słowiańskie koszulki przeznaczone są dla ludzi, którzy zafascynowani są kulturą i historią Słowian. Pozwalają one wyróżnić się z tłumu wybierającego masowe rozwiązania.

Koszulki pogańskie dla Słowian i Słowianek

Oryginalne i niszowe koszulki przyciągają wzrok nietuzinkowym wyglądem. Większość wzorów dostępna jest w wersji damskiej i męskiej. Przy zakupie koszulki motywy słowiańskie są dobierane pod kątem osobistych preferencji, a trzeba przyznać, że wachlarz dostępnych modeli jest naprawdę szeroki.

Jak wybrać koszulki, motywy słowiańskie na poważnie i z humorem

Koszulki słowiańskie przedstawiają atrybuty poszczególnych bóstw, wizualizacje ich wizerunków, przypisane im symbole i tematyczne hasła. Grafiki przedstawiane są w formie poważnej lub bardziej humorystycznej. Każda z nich jest dopracowana w każdym szczególe przez utalentowanych i profesjonalnych grafików.

Jakie postacie goszczą na słowiańskich koszulkach?

Dla osób chcących oddać hołd rodzimym bogom, idealna będzie symbolizująca atrybuty władcy gromów koszulka, Perun jest bowiem naczelnym słowiańskim bóstwem. Również pozostali bogowie znaleźli swoje miejsce w ofercie. Słowiańskie koszulki przedstawiają lub odnoszą się między innymi do takich bogów jak Swaróg, Świętowit czy Weles. Oczywiście słowiańskie wierzenia to nie tylko boski panteon, lecz również liczne demony oraz czczone przez naszych przodków zwierzęta. W związku z tym w ofercie dostępne są również koszulki pogańskie nawiązujące do takich istot jak Rusałka, Południca, Licho czy Leszy. Swoje miejsce znalazły również ważne w życiu Słowian wydarzenia na przykład Noc Kupały i Dziady.

Codzienna garderoba nie musi być zwykła

Koszulki to najczęściej ubrania codzienne, rzadziej wybierane na specjalne okazje. Czy oznacza to, że mają być byle jakie? Absolutnie nie! Ze względu na to, że koszulka stanowi nieodłączny element garderoby, powinna być przyjazna dla noszącej je osoby i idealnie wpasowywać się w jej gusta.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: