DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST OD 299 ZŁ

Koszulki Słowiańskie 129 produktów.

Pokazano 1-15 z 129 pozycji

Koszulki słowiańskie, które wyróżnią Cię z tłumu

Podstawowym elementem garderoby, po który sięga się o każdej porze roku, są koszulki. Ich trafny wybór nie tylko zapewnia komfort noszenia, ale również poprawia samopoczucie. Koszulki mogą stanowić wyraz zainteresowań, a nawet poglądów noszącej je osoby. Słowiańskie koszulki przeznaczone są dla ludzi, którzy zafascynowani są kulturą i historią Słowian. Pozwalają one wyróżnić się z tłumu wybierającego masowe rozwiązania. Świetnie sprawdzą się podczas codziennego użytkowania lub podczas wyjść ze znajomymi. Najczęściej wybieranymi wzorami są koszulka perun, koszulka południcakoszulka leszy oraz swarzyca koszulka.

Koszulki pogańskie dla Słowian i Słowianek

Oryginalne i niszowe koszulki przyciągają wzrok nietuzinkowym wyglądem. Większość wzorów dostępna jest w wersji damskiej i męskiej. Przy zakupie koszulki motywy słowiańskie są dobierane pod kątem osobistych preferencji, a trzeba przyznać, że wachlarz dostępnych modeli jest naprawdę szeroki.

Jak wybrać koszulki, motywy słowiańskie na poważnie i z humorem

Koszulki słowiańskie przedstawiają atrybuty poszczególnych bóstw, wizualizacje ich wizerunków, przypisane im symbole i tematyczne hasła. Grafiki przedstawiane są w formie poważnej lub bardziej humorystycznej. Każda z nich jest dopracowana w każdym szczególe przez utalentowanych i profesjonalnych grafików.

Jakie postacie goszczą na słowiańskich koszulkach?

Dla osób chcących oddać hołd rodzimym bogom, idealna będzie symbolizująca atrybuty władcy gromów koszulka, Perun jest bowiem naczelnym słowiańskim bóstwem. Również pozostali bogowie znaleźli swoje miejsce w ofercie. Słowiańskie koszulki przedstawiają lub odnoszą się między innymi do takich bogów jak Swaróg, Świętowit czy Weles. Oczywiście słowiańskie wierzenia to nie tylko boski panteon, lecz również liczne demony oraz czczone przez naszych przodków zwierzęta. W związku z tym w ofercie dostępne są również koszulki pogańskie nawiązujące do takich istot jak Rusałka, Południca, Licho czy Leszy. Swoje miejsce znalazły również ważne w życiu Słowian wydarzenia na przykład Noc Kupały i Dziady.

Codzienna garderoba nie musi być zwykła

Koszulki to najczęściej ubrania codzienne, rzadziej wybierane na specjalne okazje. Czy oznacza to, że mają być byle jakie? Absolutnie nie! Ze względu na to, że koszulka stanowi nieodłączny element garderoby, powinna być przyjazna dla noszącej je osoby i idealnie wpasowywać się w jej gusta.

Oryginalne koszulki dla Słowian

Nietuzinkowa koszulka słowiańska to obowiązkowy element garderoby każdego pasjonata rodzimej kultury i religii. Uniwersalny fason w połączeniu z nowatorską grafiką tworzą razem niesamowity efekt.  W Twojej szafie koniecznie powinny się znaleźć nasze koszulki. Słowianie to tematyka tak rozległa i pełna uroku, że każdy sposób na wyrażenie tej niezwykłej pasji jest dobry. Wiadomo, że po T-shirty sięga praktycznie każdy. Można je łączyć z wieloma innymi ubraniami, pasują do nieskończonej liczby stylizacji. Oryginalne koszulki z motywem słowiańskim spełniają te kryteria, ale dodatkowo wyróżniają się fantastycznymi grafikami. Wśród wielu dostępnych wzorów z pewnością natrafisz na coś idealnego dla Ciebie. Twórcy grafik inspirowali się w swojej pracy legendami, pieśniami i źródłami naukowymi. Ich wyobraźnia wykreowała postaci bogów, demonów i innych istot w sposób niepowtarzalny. Dzięki temu każda słowiańska koszulka to klasa sama w sobie. Każdy T-shirt z naszej oferty sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Podobnie jak bluza słowiańska, która świetnie nada się podczas chłodnych wieczorów.

Najpotężniejsi bogowie na koszulkach

Jakie postacie znajdziesz wśród nadruków? To oczywiste, że w pierwszej kolejności musiało się znaleźć miejsce dla głównych przedstawicieli boskiego panteonu. W asortymencie znajduje się więc koszulka Perun z wizerunkiem gromowładnego zwierzchnika bogów. Są również dostępne wersje koszulek nie z jego ludzkim wcieleniem, lecz z reprezentującym go symbolem. Inne słowiańskie koszule odwołują się między innymi do takich bogów jak Weles któremu poświęcona jest koszulka Weles, Marzanna, czy Świętowit. Nie mogło również zabraknąć innego, otaczanego gorącym kultem boga. Wyjątkowo interesująca koszulka Swaróg przedstawiająca artystyczną wizję boga Słońca, ognia i kowalstwa cieszy się ogromną popularnością.

Koszulki ze słowiańskimi demonami

Bogowie stali na szczycie hierarchii istot, które dziś określilibyśmy jako ponadnaturalne, dlatego oczywiste jest, że stali się inspiracją do stworzenia nadruków. Jednak bogata kultura Słowian to również rozliczne demony. Na przykład niezwykle udana jest koszulka Południca nawiązująca do demona ukazującego się ludziom w gorące dni lata i niosącego śmierć. Przedstawicielem demonów jest również opiekun lasu, któremu dedykowana jest koszulka Leszy, w niesamowity sposób ukazująca jego formy zwierzęce oraz postać ludzką. Oprócz postaci bogów i demonów obiektem pracy twórców są również symbole i słowiańskie wzornictwo. Godne uwagi są koszulki slowianskie z takimi symbolami jak ręce boga, znak Welesa, czy swarożyca. Ostatni z wymienionych znaków jest bardzo popularny w środowisku osób zainteresowanych rodzimą historią. Niektórzy uważają go wręcz za symbol słowiańskości. Temu symbolowi poświęcona jest koszulka Kołowrót dostępna w kilku wariantach. Odzież słowiańska to nie jedyne, co znajdziecie w naszym asortymencie. Oferujemy również masę innych ciekawych akcesoriów. Kalendarz słowiański to prawdopodobnie jeden z bardziej popularnych produktów. Swoją sławę zawdzięcza nie tylko świetnemu designowi, ale też temu, że kalendarze tego typu są rzadko spotykane na polskim rynku. Wśród akcesoriów znajdziecie również takie produkty jak biżuteria słowiańskaplakaty słowiańskie oraz słowiańskie obrazy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: