SKORZYSTAJ Z RABATU - 10 ZŁ NA KOSZULKI I DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATU INPOST OD 149 ZŁ

Bestiariusz Słowiański 73 products.

Pokazano 1-39 z 73 pozycji

Bestiariusz słowiański - ubrania ze słowiańskimi demonami

Bestiariusz słowiański pełen jest demonów i duchów obdarzonych niezwykłą mocą. Ich rola w życiu dawnych Słowian była od zawsze niezwykle istotna. Również Słowianie współcześni doceniają ich obecność, dlatego odzież inspirowana światem ponadnaturalnych słowiańskich istot cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów sklepu. 

Słowiańskie grafiki inne niż wszystkie

Demony i duchy najwyraźniej silnie przemawiają do wyobraźni współpracujących ze sklepem artystów, bo grafiki ich autorstwa cieszą oko i przyciągają uwagę. Dzięki efektom ich pracy sklep wzbogacił swój asortyment o wyjątkowe egzemplarze odzieży z wizerunkami rodzimych demonów. Każda grafika stoi na bardzo wysokim poziomie artystycznym, co w połączeniu z wysokogatunkową odzieżą daje ogromną satysfakcję noszącej ją osobie. 

Jaki demon zostanie Twoim towarzyszem?

Dużym zainteresowaniem cieszy się odzież z wyobrażeniami demonów kobiecych – jak na przykład Południcy i Rusałki. Również demony męskie –  wśród nich Leszy i Bies – są bardzo popularne wśród klientów. Uśmiech i zainteresowanie budzi  nigdy nieusypiające Licho przyczajone na gałęzi drzewa. Bestiariusz słowiański jest bogaty w barwne i nietuzinkowe postacie, spośród których wiele zawędrowało do naszego sklepu.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: