SKORZYSTAJ Z RABATU - 10 ZŁ NA KOSZULKI I DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATU INPOST OD 149 ZŁ

Bogowie Słowiańscy 108 products.

Pokazano 1-39 z 108 pozycji

Bogowie słowiańscy – odzież z boskim panteonem

Bogowie słowiańscy to fascynujące postacie, które stanowią nieodłączny element rodzimej wiary i mitologii. Nie dziwi zatem fakt, że stali się inspiracją do stworzenia powiązanej z nimi linii ubrań. Dzięki nim słowiańscy bogowie wychodzą z zakamarków historii, do których zostali zepchnięci wskutek upływu czasu. Ubrania te stanowią idealny sposób na podkreślenie słowiańskiego rodowodu i zainteresowań noszącej je osoby.

Wizerunki słowiańskich bogów

Grafiki przedstawiające boskie wizerunki stanowią wypadkową wiedzy o bogach oraz wyobraźni twórców. Każdy motyw jest wyjątkowy pod względem artystycznym i wizualnym. Znajdują się wśród nich między innymi wizerunki boga Swaroga, Peruna, Świętowita oraz Welesa. W przypadku tego ostatniego dostępna jest również wersja z jego formą zoomorficzną.

Deklaracja słowiańskiej przynależności

Bogowie słowiańscy goszczą na ubraniach nie tylko pod postacią artystycznych wizerunków. Dla osób lubiących jasny i czytelny przekaz, powstały egzemplarze z trafnymi hasłami, będącymi swego rodzaju deklaracjami przynależności do kultury słowiańskiej.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: